top of page

Pásky Safety-Walk

Univerzální páska 3M Safety-Walk
Brusné částice přilepené tuhým, trvanlivým polymerem k rozměrově stálé plastové fólii vytvářejí účinný neklouzavý povrch pro většinu aplikací s pěším provozem.

Hrubá páska 3M Safety-Walk
Velké brusné částice přilepené tuhým, trvanlivým polymerem k rozměrově stálé plastové fólii vytvářejí stabilní plastovou vrstvu, která se neucpává blátem nebo olejem.

Přizpůsobivá páska 3M Safety-Walk
Brusné částice přilepené tuhým, trvanlivým polymerem k hliníkové fólii se přizpůsobí nepravidelným povrchům.

Středně hrubá pružná páska 3M Safety-Walk
Středně hrubá povrchová textura s plastovým zrnitým potahem vytváří měkkou, přizpůsobivou, neklouzavou krytinu.

Jemná pružná páska 3M Safety-Walk
Jemná povrchová textura s plastovým zrnitým potahem vytváří pohodlnou, hygienickou, neklouzavou krytinu pro chůzi naboso a má skvělý estetický vzhled.

Údržba a čištění

Snadná aplikace…

Neklouzavé materiály 3M Safety-Walk lze snadno a rychle aplikovat: stačí dodržovat tato jednoduchá pravidla:

1. Vyčistěte plochu odmašťovacím přípravkem (například průmyslovým čisticím prostředkem 3M), abyste odstranili veškerá maziva a nečistoty. Důkladně ji opláchněte a nechte úplně vyschnout. Minimální teplota pro správnou aplikaci: 4°C (10°C pro jemnou pružnou pásku).

2. Na porézní, drsné nebo hladké povrchy (například podlahy z nenatřeného dřeva, betonu nebo kamene) naneste štětcem základní nátěr 3M (Scotch-Grip™ 2141, Fast-Bond™ 10 nebo Scotch-Clad™ 776), a to přímo na místo, na které bude umístěn běhoun 3M Safety-Walk. Nechte nátěr úplně uschnout.

3. Zaoblete rohy jakéhokoliv kusu odříznutého z role. Z jednoho konce výrobku 3M Safety-Walk stáhněte krycí vrstvu a výrobek položte na příslušné místo. Pokud možno se nedotýkejte lepidla. Na schodech aplikujte materiály 3M Safety-Walk 12 až 15 mm od hran, abyste zabránili jejich svíjení.

4. Zbývající část výrobku 3M Safety-Walk aplikujte tak, že budete postupně stahovat krycí vrstvu a přitlačovat materiál na místo.

5. Použití ručního gumového válečku 3M zaručí pevné spojení. V případě přizpůsobivých běhounů 3M Safety-Walk lze použít také gumovou palici, aby se neklouzavý materiál přizpůsobil nepravidelnému povrchu.

6. V mokrých prostorech naneste na okraje neklouzavého výrobku 3M Safety-Walk těsnicí tmel 3M Safety-Walk; zajistěte, aby vytlačený tmel pokrýval jak okraj běhounu, tak podlahu. Až tmel uschne (normálně za 30 minut), prostor bude připraven k použití.

…a snadná údržba

Aplikaci pravidelně kontrolujte, abyste zaručili uchování efektivity a funkčnosti výrobku.

Běhouny pravidelně čistěte kartáčem s tuhými štětinami, abyste zaručili, že nebudou obsahovat nečistoty a další zbytky materiálů, které by mohly nepříznivě ovlivnit funkčnost.

Materiál a okolní plochy umývejte saponátem a oplachujte vodou, aby nebyly špinavé a mastné.

bottom of page