top of page

Čistící rohože 3M

Vstup Vaší budovy má ​důležitou roli

Nečistoty a voda vnesené do budovy na podrážkách obuvi zanechávají nevzhledné stopy a skvrny. Výsledek je nebezpečný - hrozí uklouznutí, drahý - vyžaduje důkladný úklid, a nevzhledný, a to nejen ve vstupních prostorách, ale i na dalších navazujících podlahách. Efektivní a atraktivní systém rohoží ale dokáže vstup návštěvníků zpříjemnit. Může pomoci omezit uklouznutí a hraje zásadní roli při snižování nákladů na údržbu.

Při zvážení nově budovaných projektů nebo renovaci stávajících prostor rohože 3M Nomad pomohou vytvořit velmi efektivní vstupní prostor bez narušení designu interiéru. V konečném důsledku chceme Vaši budovu vylepšit a chránit, snížit náklady na údržbu a zlepšit bezpečnost.

Pro koho jsou rohože 3M určeny?

Rohože 3M jsou vhodné pro jakýkoliv typ budovy, ať už se jedná o sokromé či komerční použití. Správný výběr se zohlední podle potřeb, nejčastější použití můžeme například jmenovat administrativní budovy, obchodní centra, výrobní haly, automobilový průmysl, nemocnice, kina, knihovny, letiště, školy atd. Jednoduše se dá říci, že rohože 3M můžete použít kdekoliv, kde je potřeba udržet dokonalou čistotu.

Jak fungují rohože 3M Nomad oproti ostatním? Podívejte se na video!

Vyberte si svůj systém ze dvou hlavních druhů:

Nomad Terra

Rohože Nomad Terra jsou specialisty na odstraňování a zadržování hrubé špíny, ať už jsou použity venku ve stavebních otvorech jako zapuštěné rohože nebo ve vnitřních prostorech. Díky odolné otevřené struktuře odstraňují velké množství přinášené hrubé špíny. Vinyl také pomáhá odstraňovat vlhkost z podrážek.

Nomad Aqua

Díky patentované kombinaci dvou typů vláken v rohoži, jsou rohože Nomad Aqua specialisty na odstraňování vody a drobné špíny a jsou umísťovány v interiérech budov.

3-zónové čištění

R1.png

1. zóna

Hrubé nečistoty

Řada Nomad Terra nabízí produkty pro venkovní zapuštěné či volně položené použití, určené zejména na seškrabávání nečistot. Díky trvanlivé otevřené konstrukci odstraňují většinu hrubých nečistot ve vstupních prostorech.

Rohože 3M se Vám plně přizpůsobí!

Karusel.png

Libovolné tvary

Rohože 3M je možné upravit do jakýchkoliv tvarů, například kruhy pro vstupy typu karusel, lichoběžníky či vlnkovité tvary.

UKÁZKA

Abc

Vlastní logo

Rohože 3M je možné vyrobit s vlastním logem. Řezání vodním paprskem nám umožní zpracovat i ty nejmenší detaily.

UKÁZKA

​Údržba a čištění rohoží

Vhodná a pravidelná údržba:

• prodlouží životnost rohože, protože snižuje brusné působení nečistot na vlákna
• zvýší efektivitu úklidu, protože zabrání vnášení nečistot a vody z rohože do budovy
• udržuje dobrý vzhled a přispívá k dobrému image budovy

BSI (Britský normalizační ústav) v jednom ze svých dokumentů uvádí: „Pro zajištění uspokojivé výkonnosti jakéhokoliv podlahového systému pro vstupní prostory je důsledné pravidelné čištění.“ (Podlahové systémy pro vstupní prostory - výběr, instalace a údržba, BS 7953; 99, k dispozici u BSI)

Pokud jsou rohože Nomad správně umístěny s ohledem na způsob použití a typ provozu a udržovány podle pokynů 3M pro čištění a údržbu, 3M zaručuje typickou pětiletou životnost (s výjimkou rohoží Nomad Terra 6050 a Nomad Aqua 45, pro které platí typická tříletá životnost).

​Nomad Terra

Denní luxování vysavačem a týdenní čištění vodou a běžným saponátem.

Pravidelné hloubkové čištění včetně luxování prostoru pod rohoží.

Nomad Aqua

Denní luxování vysavačem a týdenní čištění vodou a běžným saponátem.

Pravidelné hloubkové čištění.

bottom of page