top of page

Příslušenství pro hliníkové rohože

Rámy pro zapuštění do podlahy

Rám.jpg

V případě, že se zvolí typ usazení rohože zapuštěním do podlahy, je potřeba ohraničený prostor vyplnit vhodným rámem.​ K tomu nabízíme rámy pro zapuštění do podlahy podle výšky dané rohože. Materiál rámu můžete zvolit z hliníku nebo nerezové oceli.

Nájezdové rámy

Nájezdový rám.jpg

Pokud zvolíte položení rohože na stávající podlahu, tak pro usnadnění např. přejezdu vozíků, nabízíme nájezdové rámy. I tyto rámy jsou v různých výškách podle typu Vámi zvolené rohože.

Plastová vana s odvnodněním

Plastová vana.jpg

Plastová vana s odvodněním se doporučuje pro rohože menších rozměrů, např. před rodinné či bytové domy. Zajistí odtok dešťové vody a pojme větší množství nečistot.

Nerezová vana s odvodněním

Podobně jako plastová vana Vám tato nerezová vana zajistí dokonalou čistotu, jelikož zvládne pojmout větší množství nečistot a samozřejmě i odtok dešťové vody. Velikost této vany je skoro bez omezení, je tak vhodná pro větší rohože, např. u nákupních center, hotelů, škol, nemocnic apod.

Logo pro hliníkovou rohož

 

Chtěli byste svou hliníkovou rohož odlišit od ostatních? Přidejte si do ní například Vaše logo nebo jakýkoliv text, laserové vypalování do nerezového profilu nám umožní vyrobit téměř cokoliv.

Rohož pro nevidomé a luminiscenční pásy

Snažíme se myslet na všechno a všechny, proto jsme do naší nabídky zařadili i pásy pro nevidomé. Díky tomu je možné vytvářet cesty včetně křižovatek, které navedou tím správným směrem. Zároveň jsou tyto pásy luminiscenční, takže například v případě výpadku proudu Vás bezpečně dovedou k východu.

bottom of page