Společnost Floorcontact s.r.o. byla založena v roce 1997 a od svého začátku se zaměřuje výhradně na dvě stavební komodity, a to čistící zóny a průmyslové podlahy. Tato specializace v kombinaci s více jak dvacetiletými zkušenostmi, nám umožňuje nabízet zákazníkům to nejlepší a nejkvalitnější, co stavební trh v daných oborech poskytuje. A také díky tomu dokážeme zajistit i bezchybný a kompletní servis.​

  • Čistící rohože
    Jedná se o vysoce kvalitní rohožové systémy dvou renomovaných výrobců, kteří představují špičku v daném oboru. Jedná se o ucelené řady materiálů určených především pro průmyslové a komerční objekty, bytové domy, školy, veřejné budovy, ale i rodinné domy.

    Kvalitu a užitné vlastnosti představovaných výrobků dokládá řada realizovaných akcí pro renomované společnosti (viz. reference). Rozsahem největší je čistící zóna ve víceúčelové hale O2 Arena Praha, která je svými 365 m2 plochy největší čistící zónou realizovanou v ČR.

     

  • Průmyslové podlahy – ve spolupráci se spol. Techfloor, s.r.o.
    Řešíme všechny typy dodávek v oblasti průmyslových podlah, tzn. betonáže, epoxidové stěrky, akrylátové stěrky, dekorativní epoxidové teraco, sanace podlah atd., a to především pro velké průmyslové, obchodní a administrativní projekty.

 

Abychom poznali Vaše potřeby, splnili Vaše požadavky a nabídli řešení, rádi se s Vámi osobně setkáme. Můžeme pomoci při řešení statiky podlahy, návrhu konstrukce či doporučení vhodných povrchů. Věříme, že náš přístup i naše znalosti uspokojí Vaše představy a výsledkem bude vynikající realizace Vašeho projektu.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Zašlete nám svou poptávku, těšíme se na spolupráci!

Zavolejte nám

+420 603 262 284

AUTORIZOVANÝ

DISTRIBUTOR

ADRESA

Floorcontact, s.r.o.

Golčova 486

148 00 Praha

Česká republika

© 2021 Floorcontact